Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Jak kupować?

Ostatnio dodane produkty

Tabliczka T25b

od 79,00 zł

Tabliczka T25a

od 79,00 zł

Tabliczka T23j

od 79,00 zł

Tabliczka T23i

od 79,00 zł

Felix Infrastruktura

Firma Felix Infrastruktura Sp. z o. o. Trade Sp. k. właściciel sklepu ZnakDrogowy.pl jest firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży montażu oznakowania pionowego i elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz usług związanych z tymczasową organizacją ruchu. Świadczymy także szeroki wachlarz usług w zakresie oznakowania poziomego dróg publicznych, oznakowania dróg osiedlowych, wspólnot mieszkaniowych, parkingów i hal garażowych. Szeroka oferta świadczonych przez nas usług dostępna jest na firmowej stronie internetowej naszej Spółki Felix Infrastruktura oznakowanie pionowe oznakowanie poziome.

Sklep internetowy ZnakDrogowy.pl

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż znaków drogowych, sprzedaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego BRD, elementów techniki drogowej, małej architektury miejskiej, luster drogowych. Oferta sklepu jest na bieżąco rozszerzana o nowe grupy towarowe, już niebawem dostępne będą termoznaki - oznakowanie z masy termoplastycznej, które po aplikacji na gorąco stanowi trwałe, grubowarstwowe oznakowanie poziome, siłownie zewnętrzne, street workout, parkour, tory przeszkód. Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów w zakresie rodzaju asortymentu, dbamy również o to by sprzedawane w naszym sklepie internetowym produkty oferowane były w niezwykle konkurencyjnych cenach przy zachowaniu najwyższej ich jakości.
Zakupione produkty można odebrać również osobiście, nasz magazyn zlokalizowany jest w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 71. Prowadzimy również wynajem oznakowania pionowego. Oferujemy również kompleksową obsługę z zakresu organizacji ruchu, dostawy – sprzedaż, montaż oznakowania drogowego.

Aktualności

Dlaczego warto kupować znaki drogowe przez internet?

01.12.2017

Jeszcze jakiś czas temu wszelka sprzedaż była prowadzona albo stacjonarnie, albo wysyłkowo po zamówieniu telefonicznym. Dzisiaj natomiast możliwe jest zrealizowanie tego przez internet i nie trzeba nigdzie jeździć ani dzwonić. W sieci można kupić dosłownie wszystko – nawet znaki drogowe. Sprzedaż znaków drogowych online ma wiele zalet. Internetowy sklep ze znakami drogowymi jest doskonałym sposobem na to, by zaoszczędzić pieniądze i jednocześnie kupić coś, co jest nam niezbędne, z gwarancją dostarczenia na miejsce.

Nowa odsłona firmowej strony internetowej

20.02.2017

Z przyjemnością informujemy, iż uruchomiliśmy nową wersję firmowej strony internetowej, strona dostępna jest pod adresem: www.ifelix.pl

Mamy nadzieję, że zawarte na niej treści pozwolą Państwu uzyskać precyzyjne informacje na temat naszej działalności i ułatwią kontakt z naszą firmą. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zachęcamy do zgłaszania uwag i komentarzy na temat działania strony www pod adresem email: webmaster@ifelix.pl

Wyszukaj produkt

Formularz kontaktowy

Newsletter

FELIX Infrastruktura - jak dojechać?

Witryna stworzona na platformie